Eko-wierszyki

KONKURS EKOLOGICZNY " EKO-WIERSZYKI "  19.04.2017 r. w ramach popularyzacji wśród dzieci przedszkolnych haseł i działań na rzecz ochrony środowiska zorganizowany został w naszym przedszkolu miedzygrupowy konkurs pt." Eko- wierszyki". W strojach " ekologicznych " zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie przedstawiciele najstarszych grup: Madzia Gondek z gr. IV,  Gabrysia Ziobro z gr. V i Karolinka Piotrowska z gr. VI. Za prezentację na forum swoich umiejętności i upowszechnianie kultury żywego słowa jury wszystkim uczestnikom przyznało maksymalną ilość punktów.  Dziewczynki w nagrodę otrzymały globus - Ziemię,  o którą należy dbać zawsze i wszędzie! Dzieci tego dnia oglądały również film edukacyjny pt. " Bajka ekologiczna" oraz zaproszone zostały przez organizatorów ( panią Krysie i panią Gosie) do wspólnych zabaw " ekologicznych". Przez cały tydzień tematyki ekologicznej starszaki tworzyły pracę plastyczno - techniczne pt." Drugie życie śmieci ", które zostały wyeksponowane w holu przedszkola.