Bal karnawałowy 2018

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe.Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni.W dniu 26 stycznia 2018r. w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy dla przedszkolaków. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerzy, piratów, policjantów, super bohaterów, ...  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Piękny  wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy. Przedszkolaki pod kierunkiem wodzireja bawiły się znakomicie. Dzieci miały możliwość pozowania do zdjęcia grupowego oraz zdjęć indywidualnych. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów oraz pomoc w organizacji bufetu.

Kolejny bal karnawałowy już za rok!