Przegląd Kolęd i Pastorałek 2018

24 stycznia 2018r. w naszym przedszkolu odbył się Wewnątrzprzedszkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek. We wspólne kolędowanie wprowadziły nas dzieci z grupy I-ej z pięknym układem tanecznym. Każdą grupę reprezentowało dwoje dzieci:

  • grupa I: Julia Czyrek- „Skrzypi wóz”;

 Maja Adamczak- „Przybieżeli do Betlejem”;

  • grupa II: Pola Makowiecka i Julia Bonarek- „Przybieżeli do Betlejem”;

  • grupa III: Anna Sroka- „Przybieżeli do Betlejem”;

    Hanna Cieśla- „Gdy śliczna Panna”;

  • grupa IV: Antonia Olko i Julia Pasowicz- „Fujarecki-Łokarynki”;

  • grupa V: Daria Kopala- „Aniołek jak wróbelek”;

  Izabela Ćwik- „Wśród nocnej ciszy”;

  • grupa VI: Alicja Cichoń- „W żłobku będzie Ci najlepiej”;

   Magdalena Gondek- „Skrzypi wóz”.

Na zakończenie przeglądu reprezentanci naszego przedszkola w Międzyprzedszkolnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek w Przedszkolu Miejskim Nr 4 w Dębicy: Laura Sykuła i Julian Kędzior, zaśpiewali nam kolędę pt.: Maleńka miłość.

Wszystkie przedszkolaki radośnie prezentowały kolędy i pastorałki dla małego Jezusa, który urodził się w Betlejem, ale i w naszych sercach. Wszyscy uczestnicy  zostali uhonorowani dyplomami oraz upominkami.