Bałwankowo w gr. II

Wraz z nadejściem prawdziwej zimy w gr. II powstała "Biała Kraina - Bałwankowo".            
Przez cały tydzień dzieci przeżywały w niej niezwykle przygody. Każdego dnia do krainy przYbywali nowi mieszkańcy - małe i duże bałwanki wykonane przez dzieci i panie z różnorodnych materiałów.                
W piątek 23.02.2018 r. w Bałwankowie miał odbyć się magiczny "dzień biały ".                        
Dzieci przyszły do przedszkola ubrane na biało a na ich bluzeczki panie naklejaly czarne guziki. W ten sposób cała grupa stała się jedną wielką rodziną bałwanków.               
W Bałwankowie panował jednak od rana jakiś smutek. Nie padał śnieg, bałwanki były smutne..., w nocy zaginął jeden z mieszkańców.  W zabawie tropiacej cała grupa z wielkim przejęciem udała się więc na poszukiwania zaginionego bałwanka.  Radość i szczęście powróciło do Bałwankowa wraz z odnalezionym świecącym bałwankiem.  W zimowej krainie znów zaczął "padać śnieg". Zabawy "śnieżkami ", śpiew i tańce nie miały tego dnia końca :)         Dziękujemy Rodzicom dzieci z grupy II za solidarnie zaangażowanie w przygotowanie BAŁWANKOWA.