Dzień Dziecka w gr. I i II

Dzień Dziecka to bardzo radosny dzień dla wszystkich dzieci. Taki też był i dla naszych milusińskich z grupy I i II. Tego dnia nie zabrakło artystycznych, muzycznych i sportowych atrakcji, które odbyły się na przedszkolnym placu zabaw.

Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji: zaczynając od małego dmuchańca, poprzez grę w koszykówkę, malowania kredą po tablicy i chodnikach, grę w piłkę nożną, zabawy z chustą animacyjną, a kończąc na malowaniu farbami na folii spożywczej, rozłożonej między drzewami oraz na grze tropiącej. Podczas całej zabawy dzieciom towarzyszyła muzyka, do której świetnie bawiły się ze swoimi paniami nauczycielkami. Tego dnia dzieci otrzymały lody, które ze smakiem szybko zjadły. W przedszkolu czekały już ostatnie niespodzianki: zaczarowane pudełka ze słodkościami i malowankami. Przedszkolaki otrzymały również bańki mydlane i baloniki w kształcie piesków.

Choć codziennie dzieci otrzymują wiele miłości i serca od nauczycielek, w tym dniu czuły się naprawdę wyjątkowo, a uśmiech nikomu nie schodził z twarzy. Dzień pełen wrażeń szybko się skończył, ale wspomnienia na pewno pozostaną na długo.