"SERCE ZA SERCE. DZIECI-DZIECIOM" 2018

W dniach 5.11.2018r.- 16.11.2018r. w naszym przedszkolu już po raz drugi została przeprowadzona akcja charytatywna "SERCE ZA SERCE. DZIECI- DZIECIOM".
Dzieci wraz z rodzicami bardzo chętnie zaangażowały się w akcję. Przynosiły różne zabawki, misie, lalki, układanki, klocki, puzzle i słodycze. W ten sposób pomagały św. Mikołajowi zebrać zabawki dla dzieci z rodzin ubogich i potrzebujących pomocy z parafii Pustków Osiedle. Pomoc św. Mikołajowi
w zbieraniu zabawek była bardzo owocna.
Organizując taką akcję pomysłodawczynie Katarzyna Koziara i Agnieszka Majkowska- nauczycielki naszego przedszkola chciały zwrócić uwagę dzieci, na fakt, że warto pomagać, ponieważ będąc darczyńcą jest się człowiekiem o wielkim sercu, a czynienie dobra powoduje, że ono powraca ze zdwojoną siłą.
Głównym celem akcji było wywołanie uśmiechu i radości u dzieci dotkniętych  trudną sytuacją życiową. Rodzice wraz z pociechami naszego przedszkola kolejny raz pokazali, że mają złote serca.