Wycieczka do Pstrągowej gr. I, II, III

21 maja gr. I, II i III wybrały się na wycieczkę autokarową do miejscowości Pstrągowa. Zagroda Edukacyjna Ranczo „Pstrągowa” to wspaniałe miejsce na wypoczynek, a także edukację dla dzieci. W tym dniu, pomimo niesprzyjającej pogody na twarzach każdego przedszkolaka malował się uśmiech. Dzieci zostały poczęstowane ciasteczkami i zaproszone do zabawy, bawiły się w najlepsze do ulubionych, dziecięcych hitów. Kolejno mogły rozerwać się na dmuchańcach, a także przejechać się wozem po okolicy do zaprzyjaźnionego gospodarstwa, gdzie poznały zwierzątka, takie jak: konie, krowy, świnki, króliki, kaczuszki oraz kury z ich małymi kurczątkami. Była to wspaniała lekcja o świecie zwierząt gospodarskich. Na koniec na wszystkie dzieci czekała kiełbaska z ciepłą herbatką. Nasze przedszkolaki do przedszkola wróciły zmęczone ale bardzo szczęśliwe.