Jubileusz 30- lecia Przedszkola

W dniu 5 czerwca odbył się uroczysty Jubileusz 30-lecia istnienia naszego przedszkola.

Wśród przybyłych gości byli m.in.; burmistrz Miasta Dębicy wraz z zastępcą, radni miejscy, Dyrektor MZO, proboszcz parafii pw. Krzyża Św., dyrektorzy dębickich przedszkoli oraz zaproszeni rodzice z Rady Rodziców. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło również poprzedniej dyrektor przedszkola Ireny Markowicz- Kawa i emerytów.

Część artystyczna „Urodziny jedenastki” miała charakter przyjęcia urodzinowego. Wszystkie grupy przedszkolne wystąpiły z krótkim programem, przygotowanym przez nauczycielki przedszkola. Na koniec pojawił się tort urodzinowy w kształcie naszego przedszkola i odśpiewano uroczyste sto lat.

Pan burmistrz złożył okolicznościowe gratulacje i życzenia samych sukcesów naszej placówce. Życzenia składali również: przewodniczący Komisji Oświaty, dyrektorzy przedszkoli i przedstawiciele Rady Rodziców.

Poniżej zdjęcia oraz krótki film o naszym  przedszkolu.

SKOPIUJ LINK ------->  https://www.youtube.com/watch?v=m4QhO1KOXeY&t=132s