PIKNIK RODZINNY 2019

12 czerwca w naszym przedszkolu z okazji Jubileuszu Przedszkola został zorganizowany PIKNIK RODZINNY, którego najważniejszymi odbiorcami były dzieci i ich rodzice.

Podczas pikniku odbyła się prezentacja artystyczna w wykonaniu wszystkich dzieci z naszego przedszkola. O układ choreograficzny zadbała p. Iwona Cieśla- właścicielka Szkoły Tańca FAME. Pojawił się również tort i odśpiewano sto lat. Wspólną zabawę dla dzieci i rodziców poprowadził KINDER SID.

Podczas festynu można było skorzystać z takich atrakcji jak: balony z helem, zjeżdżalnie, basen z kulami, makijaż twarzy, słodki poczęstunek, wata cukrowa. Odbyła się również prezentacja motocykla i samochodu policyjnego, a także samochodu strażackiego z wyposażeniem.

Największą atrakcją dla dzieci na zakończenie pikniku była PIANA PARTY.

Festyn Rodzinny wzniecił gorącą, rodzinną atmosferę i wzbudził wśród wszystkich chęć do wspólnej i niezapomnianej zabawy, dzięki której rodzice mogli miło spędzić czas ze swoimi pociechami.