PIEŚNIĄ PATRIOTYCZNĄ NIEPODLEGŁOŚĆ OJCZYZNY ŚWIĘTUJEMY.

Z okazji 101 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości 14 listopada w naszym przedszkolu odbył się Przegląd Piosenki Patriotycznej i Wojskowej. Przedszkolaki z gr. IV wraz z Paniami od kilku tygodni przygotowywały się do tego ważnego wydarzenia. W przepięknej żołnierskiej scenerii, przebrane za żołnierzy, harcerzy, wojenne sanitariuszki wprowadziły wszystkich w nastrój radosnego obchodzenia Polskiego Święta Narodowego. Do wspólnego świętowania zaproszeni zostali Rodzice dzieci, którzy po mistrzowsku odegrali scenkę "O Orle Białym" a następnie zaśpiewali pieśń "Jak długo w sercach naszych". Każda grupa - najstarszych przedszkolaków, zaśpiewała swoją przygotowaną pieśń patriotyczną z różnych okresów historycznych, wyrażając przez wspólne śpiewanie swój szacunek i miłość do Ojczyzny. Zakończeniem uroczystości był poczęstunek patriotycznymi ciasteczkami i pamiątkowe zdjęcia z Rodzicami - aktorami :). Jeszcze raz dziękujemy - Rodzicom dzieci gr. IV - za Waszą obecność i zaangażowanie.