BAJKOWE WALENTYNKI W GRUPIE IV

Śpiąca Królewna, Kopciuszek, Piękna i Bestia...Zasłuchani przez cały tydzień w bajkowe opowieści o świecie, w którym zawsze panuje pokój, zwycięża miłość, przyjaźń i dobro 5-latki z naszego przedszkola 14 lutego przebrane za bajkowe postacie przezywaly wyjątkowy dzień.Był królewski bal, wyszukiwanie bajkowych zakochanych w sobie par, quiz, odwiedziny grupy II - Wioski Smerfów, zabawy integracyjne ze Smerfami i Gargamelem oraz przygotowany przez Rodziców - królewski poczęstunek. Największym jednak przeżyciem tego dnia było wystawienie przez dzieci bajki pt. "Czerwony Kapturek" - wyrażenie miłości rodzinnej. Narratorami w sztuce była Mama Olka P. i Pani Dyrektor w ramach akcji "Cała Polska czyta dzieciom" - realizacji zadań z Planu Rocznego Przedszkola.

- "Kubusiu, jak się pisze MIŁOŚĆ?
- Prosiaczku, MIŁOŚĆ się nie pisze. MIŁOŚĆ się czuje. ".                       

(Kubuś Puchatek).       

Wszystkim życzymy dużo miłości........