Nie pozwól nudzić się swojemu dziecku w domu- nasze przedszkole stworzy wspaniałe
i bezpieczne warunki do wszechstronnego rozwoju Twojego dziecka.

Dlaczego nasze przedszkole?

• indywidualne podejście do każdego dziecka, pozwala to na odkrycie i pielęgnowanie jego wrodzonych talentów
  • wykorzystujemy naturalne predyspozycje dziecka do przyswajanie wiedzy i nabywania nowych wiadomości
  • dopasowujemy metody pracy do konkretnych sytuacji i potrzeb dziecka
  • uznajemy zabawę za podstawową i najważniejszą formę przekazywania wiedzy dziecku
  • zachęcamy dzieci do samodzielności, to znaczy wspieramy i pomagamy, a nie wyręczamy go w podejmowanych działaniach
  • tworzymy atmosferę życzliwości, bezpieczeństwa i akceptacji
  • dbamy o wszechstronny i pełny rozwój dziecka: intelektualny, fizyczny, społeczny i emocjonalny.

A ponad to:

• Nasze przedszkole należy do Wojewódzkiej Sieci Placówek Promujących Zdrowie
  • Proponujemy:

teacher_clipart_10.gif

• zajęcia otwarte
    • zebrania z rodzicami
    • wystawy twórczości dziecięcej
    • kąciki dla rodziców
    • teatrzyki dla dzieci
    • uroczystości i zabawy przedszkolne (tj. Dzień Babci i Dziadka, Dzień Dziecka, festyny rodzinne, bale karnawałowe, zabawy andrzejkowe, spotkania z Mikołajem, występy dla rodziców itp.)
    • rytmika
    • język angielski
    • zajęcia komputerowe
    • gimnastyka korekcyjna
    • basen
    • kółko szachowe
    • zajęcia logopedyczne „Gimnastyka buzi i języka”
    • atrakcyjne wyjazdy i wycieczki
    • spotkania z artystami
    • zajęcia taneczne

Kadrę pedagogiczną tworzy zespół wykształconych i kreatywnych nauczycieli. Dbają oni o ciepłą, przyjazną i rodzinną atmosferę. Organizują wychowanie i nauczanie na najwyższym poziomie.W swojej pracy aktywnie wdrażają nowatorskie osiągnięcia dydaktyki w zakresie nauczania, rozwijania zainteresowań, uzdolnień i sprawdzania postępów dziecka. Biorą aktywny udział w kursach, szkoleniach i warsztatach doskonalących organizowanych dla nauczycieli. Podstawowy wymóg stawiany naszej kadrze pedagogicznej, to wysokie kwalifikacje i umiejętności ich wykorzystania w codziennej pracy.

Dlatego wspieramy rozwój naszych pedagogów, wykorzystując i umożliwiając różne formy doskonalenia zawodowego.

Współpraca z rodzicami

W naszej pracy wykorzystujemy Wasze propozycje, pamiętając, że każde dziecko jest inne.
Pragniemy, aby Rodzice brali czynny udział w życiu naszego przedszkola, aby dzielili się z nami swoimi wątpliwościami, spostrzeżeniami i pomysłami. Jest to dla nas niezwykle ważne, gdyż uważamy, że dobre relacje z Rodzicami są fundamentem dla stworzenia warunków harmonijnego rozwoju naszych dzieci.

ZAPRASZAMY DO NASZEGO PRZEDSZKOLA!