Spotkanie z pułkownikiem W. Szmajda- gr. III,IV,V,VI

22 października nasze przedszkole odwiedził gość specjalny- pułkownik Wojciech Szmajda.
Pan pułkownik na spotkanie przybył z ogromnym wyposażeniem. Podczas swojej prezentacji przedstawił obowiązki każdego żołnierza, a także niebezpieczeństwa z jakimi może spotkać się w swojej pracy. Zwrócił uwagę na bezpieczeństwo i zaznaczył, jak ważne jest dbanie o własne zdrowie i ruch. Opowiedział też o trudnym czasie, kiedy przebywał na misji. Każdy chętny przedszkolak choć przez chwilę mógł się poczuć jak żołnierz, kiedy przymierzał różne elementy munduru czy spróbował podnieść niektóre ze sprzętów. Pan pułkownik cierpliwie odpowiadał na wszystkie, nawet czasem kłopotliwe pytania przedszkolaków. Bardzo dziękujemy za wizytę w naszym przedszkolu. Ten dzień na długo zostanie w pamięci naszych milusińskich.