Historia przedszkola

Miejskie Przedszkole nr 11 w Dębicy zostało wybudowane przez Kombinat Rolno-Przemysłowy „Igloopol” w 1988 roku.W dniu 12 listopada 1988 roku placówka została otwarta i przyjęła 100 dzieci. W latach 1988-2005 dyrektorem placówki była mgr Irena Markowicz-Kawa. W przedszkolu zatrudnionych jest 11 nauczycieli i 13 pracowników obsługi.

W przedszkolu znajduje się 6 dużych, słonecznych i przestronnych sal, dobrze wyposażonych, w których miło i wesoło spędza czas 150 dzieci.

Dbamy by atmosfera w przedszkolu była przyjazna a dzieci otoczone troskliwą opieką. Troszczymy się o wszechstronny rozwój naszych pociech i ich bezpieczeństwo. Spełniamy potrzeby ruchu, zabawy, pogłębiania wiedzy i umiejętności, a przede wszystkim ciekawości świata. Zapewniamy dobry humor i uśmiech każdego dnia.

Od 1 września 2005 r. dyrektorem przedszkola jest mgr Elżbieta Wierzbanowska.

12 listopada 2008 r. nasze przedszkole obchodziło jubileusz 20-lecia utworzenia placówki.