DYŻUR WAKACYJNY

Drodzy Rodzice, informujemy, że dyżur wakacyjny przedszkola zaplanowany jest na sierpień 2020r. Zapisy będą odbywać się od 17.06.2020 r. w terminie nieprzekraczalnym do 25.06.2020r. Dyżur organizowany jest dla dzieci rodziców pracujących, którzy nie mają możliwości zapewnienia opieki dzieciom.

W związku z COVID – 19 ilość miejsc na dyżur jest ograniczona tj. 16 dzieci w grupie. Praca placówki prowadzona będzie w reżimie sanitarnym określonym przez Głównego Inspektora Sanitarnego (GIS), a także zgodnie z wytycznymi Ministra Zdrowia (MZ) oraz Ministra Edukacji Narodowej (MEN).

W celu zapisania dziecka (nie dotyczy dzieci obecnie uczęszczających do przedszkola) na dyżur wakacyjny należy wypełnić:

• Deklaracja zgłoszenia dziecka do przedszkola w okresie pandemii COVID-19 (pobierz)
  • Zgłoszenie dziecka na dyżur wakacyjny (pobierz)
  • Zaświadczenie rodziców/opiekunów od pracodawcy (pobierz)

Wypełnione dokumenty należy dostarczyć do Przedszkola Miejskiego nr 11 do dnia 25.06.2020r. O przyjęciu dziecka na dyżur decyduje Dyrektor przedszkola.